Úvod
Způsob léčby
Úspěchy
Cena
Kontakt
Diskuze
Video

Návštěvní kniha Léčitel Ferdiš

Návštěvní kniha Léčitel Ferdiš

Příspěvek:
Pan Chmelík má dar a to nejen léčit,ale i dar trpělivosti.Dostala jsem se k němu asi po půl roce mojich potíží,kdy jsem byla zcela nefunkční,jak doma tak ani do práce jsem jít nemohla.Klasická medicína mně již dávno odepsala a poslali mně k psychitrovi.Tam jsem ale nešla,protože jsem si byla jistá že mé potíže jsou od fyzického stavu a s tím mi nikdo nepomohl.NIKDE NIC NEBYLO!!!MĚLA JSEM NEUSTÁLÉ BOLESTI KRČNÍ PÁTEŘE,TUDÍŽ I HLAVY,HRUDNÍ PÁTEŘ ZABLOKOVANOU A OD TOHO I NEUSTÁLÁ NEVOLNOST.NEFUNGOVALO MI TRÁVENÍ,DRZELA JSEM PŘÍSNOU SLINIVKOVOU DIETU A I TAK JSEM MĚLA POTÍŽE A NEUSTÁLE MI BYLO TAKÉ NA ZVRACENÍ.SAMOZŘEJMĚ MŮJ STAV PSYCHICKÝ TOMU ODPOVÍDAL.MYŠLENKY NA ODCHOD Z TOHOTO SVĚTA MI UŽ NEBYLY DÁVNO MOC CIZÍ.ZOUFALSTVÍ A BEZNADĚJ BYLY HROZNÉ.Pan Chmelík mně vzal okamžitě po mém telefonátu,podpořil mně psychicky a dal mi naději.Fyzicky mi bylo po první návštěvě o něco lépe a s každou další se to lepšilo.Začala jsem opět trošku fungovat doma s rodinou.Chtělo to ale opravdu velkou dávku trpělivosti z obou stran,zejména od pana léčitele.Byly nutné i každodenní telefonické pomoci od něj,aby se stav lepšil.Nechtělo mně to vůbec pustit ze spárů.Až více než po měsíci jsme mohli návštěvy zmírnit na 1x týdně.Teď už můžu konečně jíst(mé trávení bylo asi na 10%),je mi dobře od žaludku,záda téměř nebolí.Není to ještě 100%stav,ale už mám zpět skoro celé zdraví,chodím do práce a většinu týdne již bez obtíží funguju(Dříve 1den ze 7 dnů jsem trochu mohla fungovat).Chci tímto panu Chmelíkovi moc poděkovat a hlavně všem co si neví rady se svým zdravím doporučit.OPRAVDU POMŮŽE.Díky moc :o

Přidáno: Červen 11, 2019
Delete this entry Reply to entry View IP address
Příspěvek:
Po přečtení této diskuse jsem se zamyslela nad anonymem XY. Neznám pracovní zařazení diskutujícího. Zajímala by mne jeho reakce, kdybych žádala jeho službu za poloviční cenu. Přišla bych do autoservisu a jelikož je servisman vyhlášeným odborníkem přes motory, má dar od Boha - šikovné ruce, tak budu chtít udělat rozvody na Berlingu za 1300,- Kč protože jsem důchodce?
Mohu ujistit XY, že jsou léčitelé, co mají cenu jednoho
sezení 1800,- až 2500,-. Předpokládám, že XY v lékárně ani nepípne, když krabička léků je 3x předražena, ale na diskusi si koment neodustí. Ach ta závist. :)


Přidáno: Březen 6, 2019
Delete this entry Reply to entry View IP address
Příspěvek:
S panem Chmelíkem se znám už téměř čtyři roky. Dovedla mě k němu náhoda a objevení jeho internetových stránek, když jsem hledala jinou alternativu k řešení mého zdravotního problému, než lékaři navrhovanou operaci. Nejsem totiž ten typ, který v operaci vidí „výhru“.
Bylo to v době, kdy mi při zánětu močového měchýře náhodně objevili cystu na vaječníku (podle lékařů nevstřebatelnou, velkou a řešitelnou pouze operací v nejbližší možné době).
Kontaktovala jsem tedy, po několika měsících marného hledání alternativního řešení mého problému a odrážení nátlaku lékařu na okamžitou operaci, po nalezení kontaktu na internetu pana Chmelíka a informovala ho o mém zdravotním problému, který jsem potřebovala vyřešit.
V době, kdy mi náhodou byla objevena již zmíněná cysta, jsme plánovali druhé dítě. Nastalým zdravotním problémem, se náš „plán“ zhroutil a zdál se být touto skutečností odsunutý na hodně dlouho dopředu. Po několika sezeních u pana Chmelíka (myslím třech nebo čtyřech, už si nepamatuji přesně) jsem šla na kontrolu k lékaři, cysta se zmenšila, ale lékař stále „něco“ viděl, opět mě nutil k operaci, dokonce mi i vyhrožoval možným úmrtím a podobně. Byl to obrovský nápor na mou psychiku, byla jsem z toho na dně, ale zavolala jsem panu Chmelíkovi a popsala mu, co mi lékař říkal. On mě psychicky podržel a řekl, že jestli chci, mohu hned další den přijet, a podíváme se na tu „cystu“ ještě z jiného pohledu – jako na možného parazita. Zaměřil se tedy na parazity a žádná cysta, natož tak velká, aby podle lékařů šla řešit jen operativně, už při následné kontrole a diagnostikování těhotenství, nalezena nebyla.
Toto se mi stalo paradoxně ještě jednou, když jsme se o pár let později, pokoušeli o další miminko. Na preventivní kontrole objevena velká „cysta“ - velká prý tak, že je to k okamžitému operativnímu zákroku. Hned jsem o tom informovala pana Chmelíka a začali jsme okamžitě „jednat“. Dopátrali jsme se toho, že se nejspíš jedná o parazita, který dokáže dorůst takovýchto obřích rozměrů a lékaři to na ultrazvuku vidí jako „cystu“, a také že ano. Pan Chmelík začal parazita ihned likvidovat a do týdne nebylo po „cystě“ ani památky. Těhotenství na sebe nenechalo po zmizení „cysty“ dlouho čekat a já po měsíci a půl od preventivní kontrole u lékaře objevila na těhotenském testu dvě čárky.
Někdo by možná tvrdil, že je to opět náhoda, ale jak by tedy zmizela dvakrát, dle lékařů jinak než operativně neodstanitelná „cysta“, kdyby pan Chmelík neměl žádné schopnosti?!
Ale abych se nezaměřovala jen na mizení „cyst“ – pan Chmelík mi několikrát pomohl s různými dalšími „věcmi“, ať už se jednalo o bolesti zad, kolene (které mě mimochodem trápilo už hodně let) apod.
Jsem přesvědčená i o tom, že zachránil mého syna, který spadl v roce z jídelní židličky přímo nahoru na hlavičku a téměř už mi během pár sekund omdlel v náručí, bílý jako stěna a úplně apatický. Přestože jsem byla v obrovském šoku, podařilo se mi ihned pana Chmelíka zkontaktovat, a kdybych to neviděla na vlastní oči, tak tomu snad ani z vyprávění neuvěřím. Syn se během pár sekund působení pana Chmelíka na dálku začal probírat k životu, získával svou barvu v obličeji a po cca deseti minutách se zvedl a šel si hrát. A to prý měl prasklou lebku (což mi ale pan Chmelík v tu chvíli neřekl; prozradil mi to až s odstupem času, jelikož tušil, že bych v tu chvíli začala panikařit a to by synovi rozhodně neprospělo). Těch pádů a úrazů hlavy, i když už naštěstí ne tak děsivých, ale bylo ještě u obou dětí několik. Vždy nám pan Chmelík s ochotou pomohl (samozřejmě se netýká jen hlaviček) a já jsem mu za to neskutečně vděčná.
Takže za mě ho mohu jen doporučit a hlavně mu nepřestanu být nikdy vděčná za to, co pro mě a mou rodinu udělal a dělá.
DĚKUJI.


Přidáno: Leden 28, 2018
Delete this entry Reply to entry View IP address
Příspěvek:
Dobrý den,
nevím, zda-li jste úspěšný nebo nikoliv, zda-li máte schopnosti a dar léčit lidi,nemám s tím žádnou zkušenost, lidé s takovými schopnostmi mezi námi žijí, tak proč byste to nemohl být i Vy?
Ale jedno vím jistě: ten, kdo je nadán takovými schopnostmi, darem, by neměl tyto zneužívat k nepřiměřenému vydělávání peněz. Myslíte si, že tisíc korun za jednu návštěvu je pro nemocné, často na invalidních penzích žijících lidí akorát? Uvědomujete si, že je to třeba 1/12 - 1/14 jejich měsíčního příjmu, ze kterého musí celý měsíc žít nejen sami, ale případně i s rodinou ? Když Vás navštěvují třeba 2-3x měsíčně. Víte, jak obyčejní lidé žijí a za kolik peněz ? Nebylo by slušnější a morálnější nechat na jednotlivých lidech, ať zaplatí, kolik mohou, aniž by je to tak trochu finančně ruinovalo?
Myslím, že byste zase tak mnoho netratil.
Záleží jen na Vás a Vašem svědomí.
Jménem se podepsat nemohu, protože k Vám dochází osoba blízká.....


Přidáno: Prosinec 16, 2017
Delete this entry Reply to entry View IP address
Příspěvek:
Vážený pane Chmelíku,

neplýtvejte energii s podvodníky typu pana Klímy. Myslím si, že by bylo vhodné na nějakém portálu (stránce) naopak posbírat všechny ty stovky kontaktů na lidi, kterým ublížil právě pan Klíma. Má na svědomí tolik zmařených životů, že si to ani neumíte představit. Jak se asi dneska cítí lidé, které před lety např. označil ve svých reportážích za vrahy, kteří pracovali pro tzv. Berychův gang a soud proti nim následně neměl ani jediný důkaz a neodsoudil je - ukázalo se, že skutečně nic neudělali. To jsou věci, které už nikdy nejde vzít zpět. Tehdy pan Klíma pracoval s Jankem Kroupou pro TV Nova. Nechci nikoho urážet, ale mnozí lidé jsou bohužel tak trochu ovce a pokud něco řeknou v televizi a napíšou v Blesku, je to považováno za pravdu. Jak se mají poškození lidé bránit? Jak se lze bránit tomu, když člověka poškodí média? Jak pak máte vysvětlovat sousedům a známým, že je všechno jinak? Nechápu, kde pan Klíma bere po tom všem tu drzost, někoho označovat za podvodníka. Měl by si v první řadě zamést před svým prahem, držet ústa a šoupat nohama.
A jak jsem se, pane Klíma, měla cítit tehdy já, když jsem Vám věřila, poslala jsem Vám informace k jedné závažné kauze a za týden si to se mnou chtěl člověk, označený jako pachatel, vyříkávat s tím, že už má můj dopis v ruce, protože se dá od Vás koupit všechno???!!! Já jsem už dneska přesvědčená o tom, že jste si díky své spisovatelské činnosti kdysi pouze získal veřejnost na svou stranu, aby Vám ti chudáci lidé všechno zbaštili a jedete si svůj byznys založený na reportážích na objednávku.
Ale zpátky k Vám, pane Chmelíku. Jste člověk, který nemá vůbec zapotřebí ztrácet čas a síly s něčím, čemu se beztak nedá bránit. Pokud jednou Klíma řekne, že je něco černé, tak to černé bude, i kdyby existovalo milion svěkdů na to, že to je bílé. Vy přeci dobře víte, že to nakonec bude jen on sám, který si bude muset nést následky u vyšší mocí. Každý dostane to, co si zaslouží. Jen to někdy trvá moc dlouho Pro Vás je to asi zkouškou trpělivosti. Hoďte to za hlavu. Pokud máte někomu pomoci, cestu k Vám si najde, ať už si mistr Klíma lže, co chce. Jak chce Klíma bojovat za nějakou pravdu prostřednictvím lži?

Držím Vám palce, přeji pevné nervy a věřte, že je nás, které poškodil, mnoho a všechno se mu někde sčítá.

Jana


Přidáno: Březen 14, 2017
Delete this entry Reply to entry View IP address
Příspěvek:
Pane léčiteli,
chci reagovat na medializaci Vaší činnosti. Viděla jsem reportáž věnovanou Vašim schopnostem. Mám s Vámi negativní zkušenosti, objednala jsem se k Vám na doporučení rodinného příslušníka, který bohužel byl lehčí o 1200 za dvě terapie. Možná jsem k Vám šla i s nadějí, ale Vaše forma kladení otázek při úvodním vyšetření mě přesvědčila, že Vás sama navádím na možnou diagnozu, vystřídali jsme jich opravdu hodně, výsledek byl nakonec bez diagnozy. Otevření čaker také bez efektu. Vaše neznalost biologie člověka mi byla k smíchu. Nehledě na finanční stránku věci, opravdový léčitel pomáhá lidem z dobré vůle a dělí se o svou energii a hlavně nezištně. Vaše léčba placebo efektem byla u mne neúspěšná, vlastně jste mi nebyl schopen diagnostikovat příčinu mých problémů. Uzdravila jsem se u velmi schopného lékaře a mé problémy se později vyřešily. Dnes se tomu jen zasměji a jsem velmi ráda, že jste se do médií dostal jako příklad léčby, nad kterou by se lidé měli zamyslet. Doufám, že můj příspěvek nesmažete a bude inspirací pro druhé.


Přidáno: Březen 13, 2017
Delete this entry Reply to entry View IP addressPříspěvek:
Dobrý den.Protože se nemohu bránit jiným způsobe z nařčení TV Prima,dělám to takto.
Jak vidíte nejvíce reagují na pořad Tv prima lidé které neznám.Nikdy u mě nebili.Takže to jsou lidé kteří věří pouze televizi a nemají se mnou osobní zkušenost.V tomto pořadu jsem neviděl lidi kteří u mě byli a jsou nespokojeni,nebo někteří kterým jsem ublížil.
Nenapadla mě jiná možnost jak reagovat na nařčení tv.než napsat dopis panu Klímovi je pod tímto vyjádřením,nakonec je to jeho pořad.Do dnešního dne marně čekám na jeho odpověď.Z toho usuzuji že mu o pravdu skutečně nejde.Ani mě nedali možnost se vyjádřit.Dokonce bez mého vědomí u mě doma filmovali .Když jsem zjistil že u mě filmují požádal jsem je ať toho nechají a oni nenechali.Je toto normální jednání slušných a poctivých lidí? Jsou to lidé kteří nařknou kohokoliv , zítra to můžete být i Vy.Takže prosím než mě zase budete psát tyto příspěvky zkuste se zeptat lidí kteří u mě někdy byli .
Víte před pár stoletími lidé věřili že je země placka někteří jedinci tvrdili že je země kulatá a oni je za to popravili.Co myslíte kdo měl tehdy pravdu.
Jestli vidím některé věci co vy nevidíte ještě neznamená že nemohu mít pravdu.
S pozdravem Břetislav Chmelík léčitel Ferdiš.

V Táboře 31.1.2017

Dobrý den Pane Klíma.
Včera ke mě pani Petra Majerová z pořadu očima Josefa Klímy(která se představila falešným jménem)přivedla pana Jandu kterého v telefonu představila jako svého syna kterému lékaří diagnostikovali HIV. Dále mě poslala pani Havlíkovou nebo jak se pani jmenovala s tím že jí lékaři našli nádor.A chtěli po mě diagnózu Z mého pohledu to znamená že mě uvedla lživé informace.Já pracuji s duchovní energií a nepředpokládám že mě klienti budou lhát.Jestli mě někdo podá lež jak může očekávat pravdu.Nechápu to .Jsem jednoduchý člověk.Já diagnozy mám pouze pro svou potřebu protože chci vědět co se v těle během uzdravování děje,mění.Většina lidiček není seznámena s tím co vidím.Jak říkám je to pro mou potřebu.Vím že nedokážu pomoci všem lidem,proto také každému říkám že on musí posoudit jestli mu dokážu pomoci nebo ne.Jestli ke mě příde tak určitě ze své vůle.nikoho k ničenu nenutím ani nikomu nic neslibuji.To že nedokážu pomoci každému vím ze své rodiny nemusím chodit daleko.Mám dvě dcery .Mladší dcera měla potíže s hnisavým abcesem v krku a jinými drobnými problémy a nedokázal jsem jí pomoci.Druhá dcera příklad šlápl ji na nohu kůň bolest pominula do 20 minut a nevrátila se.Ve stodole sklouzla s balíku sena a vrazila si násadu od lopaty do podbřišku Během 1 minuty vyteklo tolik krve že měla všechno oblečení od pasu dolu červenéa holinky plné krve.Bylo to v pět hodin ráno auto vzdálené 1 kilometr a nikde žádný telefon.Přežila to.Takže už jenom za toto jsem vděčný že umím co umím.Kdybych u toho nebyl tak mám určitě pouze jednu dceru.
Takže Jednání Pani Majerové z Vašeho pořadu mě uráží .To neumíte chodit za lidmi a mluvit pravdu?
Když za mnou po léčení přišla s kameramanem a ptala se proč jsem neuhádl že žádný HIV ani rakovina nejsou myslím že to je proto že mě lhali.A také proto že já takto nepracuji.Pani Majerovou jsem poprosil zda může pan kameraman vypnout kameru ,nestalo se tak.Neznám moc lidí kterým je kamera příjemná.Z mého pohledu mám právo říci že nechci být filmována nechci filmovat náš soukromý pozemek.Myslím že mě měli vyhovět.
Takže nevím co jste vlastně chlěli zjistit. Jestli chcete zjistit zda dokážu lidem pomoci,tak jsou určitě snadnější cesty jak se to dozvědět.Určitě to není o tom že mě budete lhát.Jestli chcete skutečnou pravdu tak se ke mě prosím objednejte sám se svým zdravotním problémem nebo když žádný zdravotní problém nemáte najděte někoho kdo má zdravotní problémy a chce použít mé služby Člověka který věří že mu mohu pomoci.Vždy to musí být rozhodnutí toho člověka.Problémy myslím dlouhodobé bolesti zad kloubů hlavy a podobně.Nemusí to být HIV nebo rakovina.Ale je mě jedno s čím přijde.
Víte,já si myslím že si za svůj zdravotní stav můžu sám.Jak já tak i většina ostatních A jestli mě někde něco bolí nebo jsem si přivodil úraz nemůžu to na nikoho svádět.Příklad Víc jak 30 let jsem marodil se zády ,bolely mě tak že jsem nemohl stát na nohou nenarovnal jsem se nešlo to ,plazil jsem se po čtyřech Mnohdy jsem marodil i 3 měsíce v kuse.Nadával jsem na doktory že mě nepomůžou.A jak mohli,rád jsem spal nahatý pod otevřeným oknem a nedošlo mě to ,až po letech.Ten hloupý jsem byl já.Trval to dlouho než jsem to pochopil.
A jak mám pochopit člověka který si pravděpodobně způsobil zdravotní potíže sám.Příjde za mnou a chce pomoci .Já se snažím mu pomoci a z nějakého důvodu se to nepovede a on mě jde udat.Za to že se snažím mu pomoci,napravit to co si většinou sám zavinil.Dává to smysl?Já jsem mu ničím neublížil. Já jsem mu ani neslíbil že ho uzdravím.Já jsem slíbil že se pokusím.A to je něco jiného.Víte já lidem i radím co je z mého pohledu třeba změnit.Když lidé pochopí co tím myslím a začnou měnit svoje zvyky jde nám to rychleji.Jestli to někdo nechce pochopit a nic nezmění ,tak se většina věcí vrátí za nějaký čas zpět.Ani za to já nemohu.Víte ,včera po návštěvě Vaší kolegyně jsem volal některým klientům a posil jsem je o názor a jestli mohu poslat telefon pro ověření jiných názorů .Nikdo to nemohl pochopit.Nemohli pochopit že škodim lidem tím že se jim snažím pomoci.
S pozdravem Břetislav Chmelík.

Tak teď Vám posílám kontakty na lidičky kteří jsou ochotni se s Vámi bavit.Většina si ani nepřeje publikovat svoje jméno.Tak se prosím chovejte slušně a respektujte přání druhých.
Poslal jsem 10 kontaktů na lidičky kteří jim k tomu mohou něco říci.Pro tento účel jsem je vymazal.

dopis


Přidáno: Březen 13, 2017
Delete this entry Reply to entry View IP address
Příspěvek:
Děkuji ti milý Břetislave, že v čase mé bolesti jsi mě hnedka pomohl se znovu dát do pořádku již po mnoho mnohokrát, abych mohla zase i díky tobě a skrze tebe a lásku Stvořitele znovu započít mojí novou práci a pomoc pro lidi. Děkuji ti za všechny tvé léčebné metody, které jsi na mě použil a tvojí sílu Boha v tobě i za obě tvé milující ruce, i tvé milující srdce, které mě pomohly v čase i mé nemoci a vyléčili a to ne jednou a to včas, co bylo potřeba a co bylo potřeba tam do Světla a Lásky k Bohu, k Stvořily odvést včas. Děkuji s láskou ve mne. S láskou obímám Zuzanka, www.SKOLA-LECITELE.cz Ráda jsem tě a tvojí práci podpořila také na mých webových stránkách pro další pomoc lidem a nemocným. Všichni tě milujeme a máme tě rádi Břeti. Děkujeme za všechno všichni!

Přidáno: Listopad 28, 2016
Delete this entry Reply to entry View IP address
Příspěvek:
V lednu 2016 jsem si úrazem způsobila mnohačetné zlomeniny holenní a zlomeniny bércové kosti v kotníku. Bohužel se následně po operaci zjistilo, že mi operatér ve Vrchlabí nechal mezi jednotlivými kousky kostí velké mezery a byla jen malá naděje, že by něco srostlo. Navíc mi strašně otekla noha a trvalo velmi dlouho, než jsem mohla podstoupit reoperaci. Ta proběhla v polovině června v Mladé Boleslavi. Po operaci mi operatér oznámil, že reoperace holenní kosti dle rentgenu proběhla výborně. Byl ovšem opatrný a dal mi jen 50% naděje, že holenní sroste (je to dlouho po úraze a již se potvrdilo, že mi špatně srůstají kosti). Bohužel mi také oznámil, že kotník bez plastiky kosti (štěpy z pánve se dávají do mezer mezi úlomky kostí) nesroste a to bude věc na další operaci. S takovouto prognózou jsem hledala další pomoc a našla pana léčitele Chmelíka. Do 10 dní od počátku léčení (3 sezení) jsem byla schopna se na nohu postavit celou vahou, ale ještě jsem nebyla schopna chodit. V té době jsem byla v nemocnici na vyndání stehů 16 dní po operaci. Když jsem se pana operatéra ptala, jestli by mi udělal rentgen a zda už mohu nohu nějak zatěžovat, odpověděl, že se nemohlo od pooperačního rentgenu ještě nic změnit, takže ho dělat nebude a zatěžovat nohu také nemohu. Když jsem mu řekla, že ji mohu zatěžovat minimálně stejně jako před reoperací (50% mé váhy – chůze s berlemi), řekl, že hazarduji. Dále mě poučil, že výztuže a šrouby v noze kost při případné chůzi bez berlí neudrží, když nebude srostlá. Na dotaz, kdy si myslí, že začnu chodit bez berlí, řekl, že to vidí tak na konec roku 2017, po plastice kotníku. Pozval mě na kontrolu až za měsíc a půl (koncem srpna) a do té doby jsem mohla nohu jen pokládat a víc ji nezatěžovat. Ovšem díky panu Chmelíkovi jsem začátkem srpna 2016 už byla schopna na krátší vzdálenost chodit bez berlí. Po srpnovém rentgenu, řekl pan doktor, že mi holenní kost po reoperaci krásně srůstá a že se stal „zázrak“, protože mi dorůstá i kost v kotníku. (Myslím si, že pan doktor použil plurální čas z hlediska opatrnosti, protože jak bych jinak, po tom, co mi dříve řekl, mohla chodit?) Koncem září jsem měla další kontrolu, kde jsem panu doktorovi předvedla, že mohu chodit bez berlí. Moc děkuji za pomoc panu Chmelíkovi, bez jeho pomoci bych teď nechodila.

Přidáno: Říjen 16, 2016
Delete this entry Reply to entry View IP address
Příspěvek:
Dobrý den ,
chci Vám sdělit , opět velmi úspěšné léčení . Přestavte si , šel jsem po schodech a upadl jsem . Natrhl jsem si na levé ruce sval a rozbil jsem si -dost ošklivě nos. Po telefonátu s panem Chmelíkem , mě začal na dálku léčit. Po třech dnech jsem nepociťoval žádnou bolest a mohl jsem opět jít do práce . Po pěti dnech mám na nose pouze zaschlé stroupky a otékliny úplně zmizely .
Opravdu super ! Léčba probíhala pouze na dálku. Všem vřele doporučuji , s jakýmkoliv problémem se obraťte na pana Chmelíka !
Berka


Přidáno: Březen 22, 2016
Delete this entry Reply to entry View IP address
Powered by PHP Guestbook 1.7 from PHP Scripts